Rólunk

feliratkozás hírlevélre

Elfogadom az
adatvédelmi nyilatkozatot

Akció akciós gépek
részletekhez klikkeljen a képre

FOMINDUSTRIE ARES 30 Felső maró

FOMINDUSTRIE ARES 30
akciós ár: Érdeklődjön!

faipari gépkereső

új gépet használt gépet

hírszerkesztők

Karrier

A FORMANCE Kft. 1998 óta nemzetközi színvonalon látja el a magyar faipart
professzionális munkagépekkel, az alapgépektől a CNC gépekig széles palettán.
Amennyiben otthonosan mozog a kereskedelemben, jó csapatjátékos, szakmai sikerre vágyik, egyedülálló ajánlatunk most Önnek szól!

Feladatok:

• Új ügyfelek felkutatása a közép- és dél - magyarországi régióban.
• Megrendelőkkel és ajánlatkérőkkel való kapcsolattartás.
• Új gépek, dokumentációk bemutatása, prezentálása.
• Tárgyalások lebonyolítása, árajánlatküldés, üzletkötés.

Elvárások:

• Kereskedelmi tapasztalat
• Jó csapatjátékos
• Felelősségteljesség

Amit kínálunk:

• Kiemelt jövedelem
• Biztos egzisztencia
• Szervezhető munkarend

Rövid bemutatkozó levelét, önéletrajzát várjuk e-mailben: formance@formance.hu.